KAYIT VE KONAKLAMA

KAYIT ÜCRETLERİ
Yurt İçi Katılımcı (Akademik Personel/Öğrenci/Sektörel Katılım) 500 TL
Dış Katılımcı 650 TL
Karma Sergi Katılım Ücreti (Her Eser İçin) 150 TL

 

KATILIMCILAR İÇİN KAYIT VE ÖDEME BİLGİLERİ

 1. Kongreye yurt içinden gelecek olanlar için katılım ücreti 500 TLyurt dışından gelecek olanlar içinse 650 TL’dir. Lisans, lisansüstü öğrencileri de katılım ücreti olarak 500 TL ödeyecektir. Farklı bir ödeme durumu söz konusu değildir.
 2. Bir yazar en fazla iki bildiri  ile katılabilir. Bu bildirilerden birisi sözel birisi de poster olabilir.  İkiden fazla sözel/poster bildiri sunmak isteyen her katılımcının 200 TL ek bildiri sunum ücretini ödemesi gerekmektedir. Kongremize bildiri ya da bildirisiz katılan ve katılım belgesi isteyen talep eden her katılımcı 500 TL katılım ücreti ödemekle yükümlüdür. Kongremize gönderilen bildirilerde yazar sayısı 5 kişi ile sınırlandırılmıştır. 5 yazar üzerindeki çalışmalar hakkında ilgili yazarların çalışmaya ne türde katkı yaptığını gösteren resmi onaylı belge talep edilmektedir ve edilecektir. Bu belgeye sahip olmayan hiçbir çalışmaya kongremizde değerlendirme imkânı ve olanağı sağlanmayacaktır. KONGREMİZE DİNLEYİCİ VE İZLEYİCİ OLARAK KATILANLANLAR KAYIT YAPTIRMAK KAYIT ÜCRETİ ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.
 3. Kongremize gönderilen bildiri ve posterler eğer “YÜKSEK LİSANS ve DOKTORA” Tezlerinden türetilmiş ve üretilmiş ise ilk sırada ilgili çalışmanın sahibi ve ikinci sırada ilgili çalışmanın danışmanının ismi yer almak zorunadır.   
 4. Akademik teşvik bünyesinde yer alan Karma sergi için katılım ücreti ise her bir eser için 150 TL’dir. İki veya daha fazla eser sunmak isteyenlerin ekstra eser sunum ücreti ödemesi gerekmektedir.
 5. Karma sergi katılım belgesi sadece eser sunan katılımcılara verilecektir, poster bildiri sunan katılımcılar karma sergi bünyesinde yer almayacak ve bu katılımcılara sergi eser sunum belgesi verilmeyecektir.
 6. Sadece kayıt ücreti yatıranlara KATILIM BELGESİ verilecektir. 
 7. Kayıt ücretlerine sabah, öğle ve akşam yemekleri dâhil değildir. Öğle ve akşam yemeği almak isteyenlerin otelde konaklıyor olmaları gerekmektedir. Kongre sırasında gün boyunca çay, kahve ve ikramlar gerçekleştirilmekte olup her katılımcı bu imkândan faydalanabilecektir.
 8. Otele konaklama için rezervasyon yaptırırken mutlaka kongre için geldiğinizi belirtiniz. Kongre katılımcılarına özel indirim yapılmaktadır. Bu bilgiyi vermezseniz indirimden yararlanamazsınız.
 9. 02 Kasım 2018 tarihine kadar yapılan ödemeler kabul edilecektir. Bu tarihten sonra yapılan ödemeler dikkate alınmayacak ve kongre programında bildiriniz kabul edilse bile yer almayacaktır.
 10. Davet ve kabul mektupları kongre hesabına bildiri ücreti yatırıldıktan sonra gönderilmektedir. Lütfen ödeme dekontunuzu muhasebe@guvenplus.com.tr adresine gönderiniz. Dekontu ilettikten sonra kabul ve davet belgeniz tarafınıza e-posta ile gönderilecektir.
 11. Sayın katılımcılar bildiriler tam metin olarak yayınlanmayacak, sadece geniş özet kitapçığında yer alacaktır. Dileyen katılımcılar grubumuzda yer alan dergilerimizin kurallarına uygun şekilde metinlerini gönderebilmektedirler. Ancak değerlendirme ve hakem süreci dergilerimizin akışına göre işlemektedir. 

 

KAYIT ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER

 • Bilimsel Toplantılara Katılım
 • Kongre Karton Çanta (Not Defteri, Kalemler, Küp Blok Kağıt)
 • Basılı Materyaller (Yaka Kartı, Katılımcı Belgesi, Tanıtım Kitapçığı)
 • Kongre Programı
 • Gün Boyu İkramlar
 • Geniş özet bildirilerin yer alacağı e-kitap (Kongre sonrası internet sitesinden ilan edilecektir)
 • Öğle Yemeği

 

İPTAL VE İADE KOŞULLARI

 • 30 Aralık 2017 tarihine kadar yapılan iptallerde kongre katılım ücretinin %50’si iade edilir.
 • 30 Nisan 2018 tarihinden sonra yapılan iptallerde kongre ücreti iade edilmez.
 • Kongre ücret iadeleri kongre bitiminde katılımcıya havale edilir.

 

 Hesap Bilgileri: GÜVEN PLUS GRUP DANIŞMANLIK A.Ş.

HESAP NO

ŞUBE KODU

IBAN NO

PARA CİNSİ

BANKA ADI

0084429 1363 TR500006400000113630084429 TL İŞ BANKASI İMSAN SANAYİ SİTESİ ŞUBESİ
0016252 1363 TR220006400000213630016252 EURO İŞ BANKASI İMSAN SANAYİ SİTESİ ŞUBESİ

 

Kongre Merkezi

HAMPTON BY HILTON

KAYAŞEHİR – İSTANBUL

http://www.hilton.com.tr/oteller/turkiye/istanbul/hampton-by-hilton-istanbul-kayasehir/

 

OTELE ŞEHİRİÇİ OTOBÜSLERLE ULAŞIM YOLLARI

 • Otele en yakın olan durak ismi: Merkez Kayaşehir
 • Taksim – Kayaşehir: 79T
 • Bakırköy – Kayaşehir: 79B
 • Yenibosna – Kayaşehir: 79K
 • Mecidiyeköy– Kayaşehir: 79M
 • Eminönü – Kayaşehir:79E
 • Zeytinburnu – Kayaşehir: 79G
 • Metro için ise Kirazlı durağından Olimpiyat Stadı Yönünü kullanmaları gerekmektedir. Ordan MK11 numaralı hat otele ulaşmaktadır.